Gabinet rehabilitacji i masażu leczniczego

Marcin Wandel

 

 

 

 

 

 

 

tel: 723-462-066

 

Dyplomowany masażysta, mgr fizjoterapii (absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach)

KRAJOWA IZBA FIZJOTERAPEUTÓW

nr 668

W 2008 roku rozpocząłem pracę w Klinice Chirurgii Endoskopowej „Sport-Klinika” w Żorach, gdzie swoją wiedzę zagłębiałem korzystając z możliwości uczestnictwa w licznych zabiegach operacyjnych, co przyczyniło się do lepszego zrozumienia potrzeb pacjentów. Od wielu lat poszerzam swoją wiedzę, o czym świadczą liczne ukończone kursy i szkolenia prowadzone przez cenionych na świecie terapeutów, takich jak: Ger Plaatsmann (Holandia), Massimiliano Febbi (Włochy), Craig Smith (RPA, UK), Fathi Frihi (Afryka Północna), Jarosław Ciechomski (Polska) i wielu innych.

Aby osiągnąć najwyższą skuteczność, stosuję indywidualnie dobraną terapię, natomiast poważniejsze dolegliwości pacjentów konsultuję z najlepszymi specjalistami. Dowodem zadowolenia pacjentów jest tytuł Fizjoterapeuta Roku 2016 w plebiscycie Dziennika Zachodniego „HIPOKRATES”.

W mojej pracy, która jednocześnie jest pasją, najbardziej cenię usprawnienie sportowców zarówno w odnowie biologicznej, jak również po urazach czy zabiegach operacyjnych. Jako były maratończyk i Mistrz Świata Sportów Siłowych świetnie znam problemy, z jakimi borykają się zaawansowani i początkujący sportowcy.

DeLuxus RehaSport & Spa